Rondom de camping

Markten

* Elke woensdag en zaterdag is er een warenmarkt midden in het centrum van Winterswijk; 100procentwinterswijk.nl

Cultuur snuiven

* Piet Mondriaan museum, ook geschikt voor kinderen; villamondriaan.nl
* Museum More in Kasteel; museummore.nl

Leuke dorpen en stadjes

*Winterswijk, gezellig centrum om te shoppen en een terrasje te pakken; 100procentwinterswijk.nl
*Groenlo, wandelen door een vestigingstad; groenlo.nl
*Bredenvoort, de boekenstad met smalle straatjes; bredevoort.nu

De natuur in!

*Winterswijk – Woold, Pluktuin Do It Yourselfs; doityourselves.nl
*Zwillbrock, Flamingo’s spotten en wandelen om Zwillbrocker Venn; bszwillbrock.de
*Winterswijk, ontdek de prachtige omgeving al wandelend of fietsend! Denk hierbij aan de prachtige buurtschappen rondom Winterswijk, de landgoederen, de boerderijen en de natuurgebieden. Bijvoorbeeld natuurgebieden de Bekendelle, het Korenburgerveen en het Vragenderveen. Informatie, fietsroutes en wandelroutes liggen in de kampwinkel. 

Leuk voor de kinderen

*De Balkende Ezel, wandelen met ezels; debalkendeezel.nl
*De leemputten, grote zandspeelplaats, terras en waterfietsen; de-leemputten.nl
*Suppen op het Hilgelomeer; joytosup.nl
*Pitch en Put; pitch-putt.nl
*Klimbos en pannenkoekenhuis de Heikamp; heikamp.nl
*In- en outdoorparadijs Sevink Molen; sevinkmolen.nl
*In- en outdoorparadijs Hof van Eckberge; hofvaneckberge.nl
*Buggy rijden; hulsduurzameenergie.nl
*Clarabella ijs eten bij buurtboer Te Winkel; boerderijtewinkel.nl
*Dierentuin in Münster; allwetterzoo.de
*Maisdoolhof, kinderboerderij, skelterbaan en nog veel meer; zwillbrockirrgarten.de
*Vliegtuigen spotten en rondvluchten; flugplatz-stadtlohn.de
*Binnen- en buitenzwembad Vreden; svs-versorgung.de
*Buitenzwembad Ahaus; aquahaus.eu
*Golfen; golfclubwinterswijk.nl
*Escaperoom Winterswijk; escaperoomwinterswijk.nl
*Escaperoom Groenlo; escaperoomgroenlo.nl

Lekkere hapjes en drankjes in winterswijk

*VanStreek;  vanstreek.nu
*Bijzonder Gewoon; bijzondergewoon.nl
*Wijngaard Hesselink; wijngaardhesselink.nl
*Steakhouse Vivaldi; steakhousevivaldi.nl
*De lamme BijHillen; 0543 518585.

* Blend 61; www.blend61.nl
*Beachclub Meer; beachclubmeer.nl
*De Revolutie; derevolutiewinterswijk.nl
*Ijs van Talamini; talaminiwinterswijk